Asociatia Prematurilor

Daruieste ziua ta de nastere pentru prematurii si nou-nascutii din Baia Mare!

Dată: 31 December 2020
[ Show more ]

Galantomi:

Donații:

Sumă:

Vrei să fii fundraiser? Contactează Organizația

Maternitatea din Baia Mare are nevoie de sprijinul nostru. In pandemie numarul nasterilor inainte de termen a crescut. Din ce in ce mai multi eroi in scutece vin pe lume cu nevoie de ingrijire speciala.

Prin galantom.ro îți poți îndemna prietenii care vor să iți cumpere un cadou de ziua ta să facă în schimb o donație pentru una dintre cauzele beneficiare cu care rezonezi. Principiul este simplu și vechi decând lumea: "Dar din dar se face Rai" :).

Baia-Mare are nevoie urgenta de 12 paturi nou-nascuti si 4 mese radiante pentru prematurii care se afla la terapie intensiva!

#PrematuriiExista si au nevoie de tine!