Cel mai frumos cadou de ziua mea

Cezar Gamulescu Asociatia Prematurilor

Nimic nu e mai frumos decât să împarți bucuria cu cei care au nevoie de ajutor. Anul acesta am hotărât să îmi dăruiesc ziua de naștere unei cauze dragi mie.

Cel mai frumos dar pe care mi-l poți face este să fii alături de mine și, în loc să îmi faci un cadou, să donezi banii către acestă cauză.

Împreună suntem mai buni!

Îți mulțumesc că ești alături de mine și, dacă îți place ideea, îți poți dărui și tu ziua de naștere pe ziuata.galantom.ro!

Maternitatea din Baia Mare are nevoie de sprijinul nostru. In pandemie numarul nasterilor inainte de termen a crescut. Din ce in ce mai multi eroi in scutece vin pe lume cu nevoie de ingrijire speciala.   Prin galantom.ro îți poți îndemna prietenii care vor să iți cumpere un cadou de ziua ta să facă în schimb o donație pentru una dintre cauzele beneficiare cu care rezonezi. Principiul

Simion George

14 Dec 2020