Mos Craciun pentru prematurii si nou-nascutii din Baia Mare

Cristina Huzum Asociatia Prematurilor

Sunt mama de prematur. Și inevitabil sprijin Asociația Prematurilor! Pentru că nevoia este de multe feluri atunci când trăiești experiența prematurității: de informație, pregătire, consiliere, terapie, incubatoare, spitale și aș putea să continui.

Cred ca cel mai frumos cadou pe care il putem primi anul acesta de Craciun este bucuria de a ajuta pe cineva. De aceea vin in ajutorul prematurilor si nou-nascutilor din Baia-Mare si va rog sa faceti la fel!

Dacă te gandeai să îmi faci un cadou, m-aș bucura mai mult daca ai dona banii către cauza pe care eu am ales-o.

Hai sa fim impreună Moș Crăciun pentru cei care au nevoie de ajutor!

Îți doresc sărbători frumoase, pline de iubire și bucurie!

2020 a fost un an plin de provocări pentru toată lumea. Anul acesta, am realizat că ce contează cu adevărat de sărbători nu este neapărat ce avem sub brad, ci ce avem în inimă. AÈ™a că te invităm să adopÈ›i adevăratul spirit al Crăciunului: GENEROZITATEA. Noi credem că cel mai frumos cadou pe care îl putem primi anul acesta de Crăciun este bucuria de a ajuta pe cineva. Te invitÄ

Mamica de prematur iulie 2020 💜
22 Dec 2020
Copiii sunt darul cel mai de pret al omenirii! Copiii sunt motivul existentei noastre, iar pentru copii sacrificiul trebuie sa fie suprem.
19 Dec 2020

15 Dec 2020

15 Dec 2020

14 Dec 2020
Magic is something you make!
12 Dec 2020