Asociatia Prematurilor

Campanie umanitara pentru prematurii si nou-nascutii din Baia-Mare

Campanie umanitara pentru prematurii si nou-nascutii din Baia-Mare @ Dăruiește ziua ta ~ 2022

Prin Galantom îți poți îndemna prietenii care vor să iți cumpere un cadou de ziua ta de naștere sau de nume să facă, în schimb, o donație pentru o cauză. Fă-ți pagina pentru a-ți dărui ziua pe ziuata.galantom.ro!

Fii Mos Craciun pentru prematurii si nou-nascutii din Baia Mare

Galantom iți propune să fii tu Moș Craciun pentru cei la care Moșul nu ajunge, sau cei care au nevoie de ajutor.

Daruieste ziua ta de nastere pentru prematurii si nou-nascutii din Baia Mare!
Maternitatea din Baia Mare are nevoie de sprijinul nostru. In pandemie numarul nasterilor inainte de termen a crescut. Din ce in ce mai multi eroi in
30 DAY Challenge - Pentru Prematurii si Nou-Nascutii din Baia Mare
Pana pe 25 decembrie speram sa aducem un pic din magia sarbatorilor si la Baia-Mare, acolo unde nou-nascutii si prematurii se nasc in conditii grele.